Srovnávací testy

Otestujte znalosti vašich dětí

Jednoduše a s nadhledem

CHCI VĚDĚT VÍC ZAKOUPIT TESTY VYHODNOTIT TEST

K čemu testy slouží?

  1. 1. Zjistíte objektivní informace o znalostech a dovednostech svých dětí.
  2. 3. Zjistíte, ve kterých předmětech si vaše děti vedou dobře, a kde se naopak musí něco doučit.
  1. 2. Zjistíte, zda vaše děti obstojí ve srovnávacích testech v konkurenci tisíců dětí v ČR.
  2. 4. Připravíte své děti na přijímací zkoušky na gymnázium nebo jinou střední školu a uvidíte jaké jsou jejich reálné šance na přijetí.
Pro koho jsou testy určené?
Pro děti, jejichž rodiče vnímají, stejně jako my, že kvalitní úroveň vzdělávání je správným odrazovým můstkem.

Jak testy pomůžou?

Sady srovnávacích testů s nadhledem vycházejí z tradičních testů Kalibro, kterých se každoročně účastní desetitisíce žáků po celé ČR.

Společnost Kalibro se tvorbě testů věnuje již více než 20 let a za tu dobu se jí podařilo stát se synonymem pro kvalitní testy, které jsou především zaměřeny na schopnost přemýšlení, nikoliv pouhého zapamatování.

Co vám testy přinesou?

Přinesou objektivní zpětnou vazbu na úroveň vzdělání vašich dětí.

Přinesou kvalitně zpracované a vysvětlené testy včetně jejich řešení.

Přinesou možnost srovnání s výsledky tisíců dalších účastníků.

Přinesou pomoc při rozhodování o následném vzdělání vašich dětí.

Co vám testy odnesou?

Odnesou nejistotu nad budoucností vašich dětí.

Odnesou strach o kvalitu vzdělání vašich dětí.

Odnesou stres spojený s přijímacími zkouškami.

Jak testy fungují?

Jde o "klasické" tištěné testy, na které jsou děti zvyklé ze školy. Testovací sada obsahuje přehledný návod jak při testu postupovat. V balení navíc najdete předpřipravený diplom, abyste mohli svou ratolest za snahu náležitě odměnit.

Po dokončení testu už jen stačí zadat výsledky zde na webu a ihned získáte zpětnou vazbu a srovnání s desetitisíci dalších výsledků ze systému Kalibro. Zároveň se dozvíte detailní vysvětlení o významu použití jednotlivých úloh.

Co si mám koupit a jak?
V našem eshopu si vyberete testovací sadu přímo pro vašeho školáka. Objednáte a za pár dní dorazí zásilka až k vám domů.
A z čeho můžu vybírat???
Nabízíme testy pro 3., 5., 7. a 9. ročník
A co potom, když už budu mít testy doma???
Součástí balení je návod, který vám napoví jak na to.
Až budete mít test vyplněný, stačí zadat výsledky zde na webu a hned víte jak jste dopadli a co cvičit dál.

Jak nakoupit?

Jednoduše na našem e-shopu

Cena sady v našem e-shopu:
od 299,- Kč s DPH

Chcete vědět ještě víc?

Čím jsou naše testy výjimečné?


Základem našich testů jsou takzvané party – úlohy s nabídkou, z níž žáci vybírají všechny položky vyhovující zadání. Na rozdíl od běžných testových úloh není u partu předem zřejmé, kolik položek jeho nabídky tvoří správnou odpověď. Může být jediná, může jich být několik nebo třeba i všechny, anebo žádná. Žáky tím vedeme k tomu, aby pozorně prošli všechny položky nabídky a nad každou se zamysleli. Prosté hádání či „vylučovací“ metoda tu nefungují.


Kromě partů využíváme v testech i další typy úloh umožňující dobře posoudit, zda žáci dané problematice skutečně rozumějí. Jde zejména o úlohy, v nichž zapisují spočítanou číselnou hodnotu (například úlohy z matematiky), a také o úlohy, jejichž řešením je uspořádání položek nabídky v určitém pořadí.


V našich testech používáme i zcela otevřené úlohy, v nichž žáci svou odpověď formulují samostatně, vlastními slovy, náčrtem či jinými grafickými prostředky (hledají příklady či protipříklady, zapisují postup úvah nebo výpočtů, argumentují, odůvodňují, navrhují řešení, měří, rýsují, kreslí, vybarvují apod.).


Sady srovnávacích testů s nadhledem vycházejí z tradičních testů Kalibro, kterých se každoročně účastní stovky škol a desetitisíce žáků po celé ČR. Obsahově vycházejí testy Kalibro® z rámcového vzdělávacího programu a dalších oficiálních dokumentů. Testové úlohy připravuje zkušený tým autorů s dlouholetou praxí.

A co je na tom vlastně tak výjimečného???
Společnost Kalibro se tvorbě testů věnuje již více než 20 let a za tu dobu se jí podařilo stát se synonymem pro kvalitní testy, které jsou především zaměřeny na schopnost přemýšlení, nikoliv pouhého zapamatování.
Aha...
Testy zaměřujeme především na schopnost žáků použít nabyté znalosti a dovednosti v situacích z reálného života...
vyžadují skutečné porozumění podstatě problému...
vedou žáky k přemýšlení, ne k hádání...
Tak mám je tedy koupit?
Myslíme že ano, nebudete litovat.

Cena sady v našem e-shopu:
299,- Kč s DPH

DO E-SHOPU

Pro učitele a školy

Pokud jste pedagog a zaujali Vás výše zmíněné Srovnávací testy s nadhledem, vězte, že máte možnost získat sady srovnávacích testů pro celou třídu či školu. V rámci řešení pro školu navíc získáte komplexní zpětnou vazbu a to vše za školní peníze.

Více informací zde:

OBJEDNÁVKA PRO ŠKOLY

Novinky e-mailem

Již přes 28 let připravujeme a vydáváme učebnice a vzdělávací materiály, které patří k nejlepším u nás i v Evropě! Patříme mezi největší propagátory interaktivní výuky a zavádění nových výukových metod do škol v České republice.


Na tomto projektu intenzivně pracujeme od roku 2016 spolu se zkušenými učiteli z praxe, odbornými redaktory, špičkovými autory a v neposlední řadě s aktivními rodiči, kterým záleží na jejich dětech.


Vyzkoušejte i vy nový přístup k výuce, který podporuje individuální rozvoj každého dítěte doma i ve škole, a to s nadhledem!

FRAUS

Sídlo společnosti:
Nakladatelství Fraus, s.r.o.
Edvarda Beneše 72
301 00 Plzeň

Zákaznický servis:
Jsme tu pro vás každý pracovní den
od 8:00 do 16:00

Zavolejte nám:
Tel. 377 226 102

Napište nám:
info@fraus.cz

Autorská práva
Součástí interaktivních cvičení je autorsky chráněný materiál - přehled najdete ZDE.
Provozovatelem tohoto webu je Nakladatelství Fraus, s.r.o., ©2018

Prohlášení o přístupnosti
Provozovatel webových stránek prohlašuje, že tyto stránky se snaží o maximální možnou přístupnost obsahu i svých funkčností pro uživatele internetu. Obsahová stránka prezentace je vytvořena v HTML5, vizuální stránka prezentace pak s využitím CSS3. Při tvorbě těchto webových stránek bylo přihlíženo k Metodickému pokynu MVČR vyhlášky č. 64/2008 Sb. (vyhláška o přístupnosti), k hlavním normám WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines 2.0, ze dne 11. 12. 2008), s důrazem na splnění pravidel úrovně A, a k metodickým pokynům projektu „Blind Friendly Web 2.3“ Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR (ze dne 31. 3. 2005).

Provozovatelem tohoto webu je
Nakladatelství Fraus, s. r. o. © 2018
Vytvořeno v Red Peppers a iD-SIGN