Škola s nadhledem PREMIUM

Využijte Školu s nadhledem na plno. Sledujte výsledky svého dítěte v reálném čase, získejte porovnání jeho výsledků s výsledky žáků z celé republiky a motivujte ho k dalšímu procvičování pomocí hravých odznaků.

ZAKOUPIT LICENCI
PŘEDPLATNÉ
od 349 Kč za 1 rok
VYZKOUŠET ZDARMA
ZKUŠEBNÍ VERZE
na 1 měsíc

Koupí rodičovské licence získáte

Sedí Vaše děti pořád u počítače a Vy máte strach, co na počítači dělají? Chcete děti motivovat, aby je učení více bavilo? S tím vším pomůže Premium účet a Rodičovská licence.

Zatímco děti budou sbírat veselé odznáčky a doplňky pro své avatary za úspěchy v procvičování, Vy ve svém rodičovském účtu můžete sledovat, jak se jim vede. Dozvíte se, ve kterém předmětu jsou nejsilnější, kde naopak potřebují zabrat. Nejen před přijímačkami určitě oceníte srovnání s ostatními žáky, kteří na Škole s nadhledem procvičují, a že jich není málo.


SEZNAM FUNKCÍ

Díky shrnujícím přehledům jednoduše večer před spaním zjistíte, co Vaše dítě na Škole s nadhledem ten den procvičilo doma, ale i ve škole*, co mu dělalo problémy nebo s čím si naopak hravě poradilo.
Funkce statistiky Vám výsledky Vašich dětí umí porovnat s výsledky jejich vrstevníků z celé republiky, kteří na Škole s nadhledem také procvičují. Statistika Vám tak krásně napoví, jak na tom Vaše dítě objektivně je v různých předmětech, a stane se tak neocenitelným pomocníkem nejen při výběru školy před přijímačkami.
Děti je často těžké motivovat k učení a procvičování, které je ale pro ně tak důležité, aby nejen ve škole, ale hlavně v budoucím životě své dovednosti mohly používat se samozřejmostí a s nadhledem. Získávání odznáčků a doplňků pro jejich avatary (veselé postavičky, za které se děti mohou převlékat) za úspěšné dokončení úkolů Vám je pomůže u procvičování udržet, a navíc je motivuje pro další vzdělávání.
Samozřejmostí rodičovské licence je zákaz zobrazování reklamních panelů.

VIDEO UKÁZKA

HODNOCENÍ

Zákazníci o nás říkají

PODPORA

Potřebujete poradit s nákupem licence?

KONTAKTUJTE NÁS

Využijte Školu s nadhledem na plno. Založte si virtuální třídu, přes kterou snadno zadáte již připravené úkoly, které se navíc samy vyhodnocují.

ZAKOUPIT LICENCI
PŘEDPLATNÉ
od 349 Kč za 1 rok
VYZKOUŠET ZDARMA
ZKUŠEBNÍ VERZE
na 1 měsíc

Koupí učitelské licence získáte

Víme, že opakování je matka moudrosti, ale ne vždy je žáky k němu snadné motivovat. Doba je digitální a děti to neustále více táhne k počítačům, tabletům a mobilům. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným? Náročnou výuku můžete proložit zábavným procvičováním na Škole s nadhledem.

Díky ŠsN Premium můžete navíc pomocí virtuální třídy zadávat úkoly žákům individuálně, do skupin nebo hromadně celé třídě a pak ve svých přehledech už jen čekat na výsledky. Opravování se tak stane minulostí.

Ale to není vše. Výsledky si navíc můžete prohlédnout v zajímavých statistikách, díky kterým získáte objektivní srovnání Vašich žáků s výsledky žáků z celé republiky. Data jsou samozřejmě čistě anonymní a jen pro Vás.


SEZNAM FUNKCÍ

Do této třídy se žáci přihlašují pomocí individuálních klíčů, které máte u jejich jmen neustále k dispozici, takže i když klíč ztratí, není problém jim ho znovu předat nebo vygenerovat nový. Žák tak nemá povinnost se na Škole s nadhledem registrovat.

Pokud se ale žáci zaregistrují, přinese to jim i Vám řadu výhod. Mimo jiné si přihlašovací údaje mohou přizpůsobit tak, aby se jim lépe pamatovaly, nebo mohou používat soukromý chat, ve kterém si mohou dodatečně žádat o informace nebo Vám napsat komentáře k úkolu.
Na Škole s nadhledem je pro Vás připraveno tisíce úkolů z téměř všech vyučovaných předmětů na základní škole včetně cizích jazyků. Vyberte již připravené cvičení a zadejte úkol chytrým hlavičkám, žákům, co látku ještě dostatečně nezvládli, do skupin podle jejich úrovně dovedností nebo jednoduše celé třídě a sledujte, jak se Vám úkoly vracejí již opravené.

Samozřejmostí funkce je i možnost podívat se zpětně, jak každý žák úkol vypracoval a co mu dělalo největší problémy.

TIP: Vygenerovaný odkaz na úkol lze poslat i do Teamsů nebo jiné virtuální třídy, kterou máte již zřízenou, takže žáci nemusí úkoly hledat na více místech.
Úkoly jsou opraveny, ale co zpětná vazba? Motivujte žáky pro další plnění úkolů přidělením zaslouženým počtem hvězd, které si sbírají do svého portfolia, nebo slovně pomocí soukromého chatu*. Látku tak můžete dovysvětlit jen těm, co to potřebují.

* platí pouze pro registrované žáky
Chcete vědět, jestli se Vaši žáci v předmětech, které učíte, zlepšují? Sledujte své třídní přehledy. Zajímá Vás, jak si dlouhodobě děti ve třídě vedou ve srovnání se svými vrstevníky z celé republiky? Pak funkce statistik je přesně pro Vás. Zajímá Vás, kolik času Vaši žáci nad úkoly tráví a jaký dopad to má na jejich výsledky? I to se dozvíte se ŠsN Premium.
Samozřejmostí učitelské licence je zákaz zobrazování reklamních panelů.

VIDEO UKÁZKA

HODNOCENÍ

Zákazníci o nás říkají

PODPORA

Potřebujete poradit s nákupem licence?

KONTAKTUJTE NÁS
Můj avatar
Administrace
Online cvičení Odhlásit se